KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14252932
nr 1425 2932
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Pastell, Hus vid fjäll, monogramsignerad. Bildmått: 34x43, yttermått inklusive ram: 47x57
Utrop:
600 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:37:01
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg